Geschiedenis

Acadium Bastion is een landelijk werkende organisatie die gespecialiseerd is in het adviseren van (complexe) financiële producten.
Onze adviseurs zijn specialisten op het gebied van Hypotheken, Pensioenen, Financiële Planning en Schadeverzekeringen.

Sinds de oprichting van Acadium Bastion in 1973 hebben wij als doel te voorzien in de behoefte van objectieve en deskundige voorlichting op financieel gebied aan hoger opgeleiden en mensen die qua inkomen of functie op een zelfde niveau staan.

Acadium Bastion is volledig onafhankelijk. Geen enkele financiële instelling, zoals een bank of een verzekeringsmaatschappij, heeft een eigendomsbelang of zeggenschap in onze onderneming.

Het Hypotheekcentrum voor Academici is onderdeel van Acadium Bastion.

Missie en strategie

Wij streven er naar met onze klanten een totaal relatie aan te gaan, waarbij kan worden gerekend op een onafhankelijke en toonaangevende dienstverlening. Ons uitgangspunt is een lange termijn partnerschap waarbij wij onze klanten bijstaan bij alle financiële risico’s die op hun pad komen.

Wij willen onze missie verwezenlijken door:
-een duidelijke focus op het inspelen op veranderingen waardoor onze relaties
  een advies krijgen op basis van de laatste ontwikkelingen.
-een proactieve houding waardoor wij de behoeften van onze klanten
  signaleren en eigen oplossingen ontwikkelen.
-een optimale dienstverlening bieden waarbij onze klanten veel werk uit
  handen wordt genomen.
-onze eigen medewerkers te stimuleren zich voortdurend verder te
  ontwikkelen door het volgen van opleidingen en door middel van
  permanente educatie.

Over ons

Respect – Acadium Bastion werkt samen op basis van respect, waardering en betrokkenheid.

Integriteit – Acadium Bastion wil in haar handelen eerlijk, oprecht, zorgvuldig en betrouwbaar zijn.

Professionaliteit – Acadium Bastion wil haar klanten van dienst zijn met hoogwaardige kennis en faciliteiten. Het is haar streven de kwaliteit van dienstverlening op een hoog peil te houden en haar diensten op efficiënte wijze ter beschikking te stellen.

Onze medewerkers

Arjan van den Dool

Hypotheekadviseur

Erkend Financieel- en Hypotheekadviseur
Sinds 1986 werkzaam voor Acadium Bastion / Hypotheekcentrum voor Academici

010 403 11 22     |      dool@acadiumbastion.nl

Richard Jongerius

Hypotheekadviseur

Erkend Financieel- en Hypotheekadviseur
Sinds 1989 werkzaam voor Acadium Bastion / Hypotheekcentrum voor Academici

010 403 11 23     |      jongerius@acadiumbastion.nl

William Rikkers

Hypotheekadviseur

Erkend Financieel Adviseur
Sinds 1996 werkzaam voor Acadium Bastion / Hypotheekcentrum voor Academici

020 301 30 82     |      rikkers@acadiumbastion.nl

Pieter van Gastel

Hypotheekadviseur

Erkend Financieel- en Hypotheekadviseur
Sinds 1993 werkzaam voor Acadium Bastion / Hypotheekcentrum voor Academici

020 301 30 84     |      gastel@acadiumbastion.nl

Ron Visser

Hypotheekadviseur

Erkend Financieel- en Hypotheekadviseur
Sinds 2007 werkzaam voor Acadium Bastion / Hypotheekcentrum voor Academici

010 242 34 51     |      visser@acadiumbastion.nl

Paul Lucken

Financieel Planner

Erkend Financieel Adviseur, sinds 1994 werkzaam voor Acadium Bastion

020 301 30 83     |      lucken@acadiumbastion.nl

drs. Wanda Cebula

Financieel Planner / Hypotheekadviseur

Erkend Financieel- en Hypotheekadviseur
Sinds 1996 werkzaam voor Acadium Bastion / Hypotheekcentrum voor Academici

010 242 34 33     |      cebula@acadiumbastion.nl

Paul van Meenen

Pensioenspecialist

Adviseur Pensioen, Inkomen en Vermogen
Sinds 1989 werkzaam voor Acadium Bastion

010 403 11 60     |      meenen@acadiumbastion.nl

Ricardo de Groot

Teamleider

Erkend Financieel- en Hypotheekadviseur
Sinds 1996 werkzaam voor Acadium Bastion / Hypotheekcentrum voor Academici

010 403 11 31     |      groot@acadiumbastion.nl

Ronald Munne

Hypotheekadviseur binnendienst

Erkend Financieel- en Hypotheekadviseur
Sinds 1997 werkzaam voor Acadium Bastion / Hypotheekcentrum voor Academici

010 403 11 33     |      munne@acadiumbastion.nl

Rick van der Spek

Hypotheekadviseur binnendienst

Erkend Financieel- en Hypotheekadviseur
Sinds 1997 werkzaam voor Acadium Bastion / Hypotheekcentrum voor Academici

010 403 11 35     |      spek@acadiumbastion.nl

Els den Boer

Hypotheekadviseur binnendienst

Erkend Financieel- en Hypotheekadviseur
Sinds 2001 werkzaam voor Acadium Bastion / Hypotheekcentrum voor Academici

010 403 11 34     |      boer@acadiumbastion.nl

Martin Booij

Hypotheekadviseur binnendienst

Erkend Financieel- en Hypotheekadviseur
Sinds 2002 werkzaam voor Acadium Bastion / Hypotheekcentrum voor Academici

010 403 11 38     |      booij@acadiumbastion.nl

Zubeyde Yesil

Assistent Hypotheekadviseur binnendienst

Erkend Financieel Adviseur
Sinds 2016 werkzaam voor Acadium Bastion / Hypotheekcentrum voor Academici

010 403 11 43     |      yesil@acadiumbastion.nl

Lianne van Gijzen

Office Manager

Sinds 2001 werkzaam voor Acadium Bastion / Hypotheekcentrum voor Academici

010 403 11 11     |      gijzen@acadiumbastion.nl

Rahsan Er

Relatiebeheerder Financiële Planning

Sinds 1999 werkzaam voor Acadium Bastion

010 403 11 11     |      er@acadiumbastion.nl